Правила легкої адаптації: батькам

Адаптація дітей у групах проходить поступово. Найлегше адаптуються діти, які вдома перебували на режимі, близькому до режиму закладу.

Відвідувати заклад дитина починає з двох годин на день. Відтак кожні три дні слід подовжувати час перебування в групі на дві години: перший, другий, третій день – з 08.00 до 10.00; четвертий, п’ятий, шостий – з 08.00 до 12.00; на сьомий день – пробуємо залишити дитину на денний сон. За два тижні дитина повинна звикнути перебувати в закладі увесь день. Повна адаптація до закладу, за умови безперервного відвідування, становить чотири-п’ять місяців. Бажано, без потреби, на період адаптації не вилучати дитину з колективу.

Під час адаптації дитина може захворіти. За такого випадку обов’язково вилучаємо її з групи для лікування і, якомога швидше, починаємо знову приводити. Неприпустимо необґрунтовано довго тримати дитину вдома, адже прийдеться починати адаптацію з перших двох годин у дитячому садку.

Якщо у вашої дитини індивідуальна адаптація, вихователі групи нададуть консультацію з приводу корекції. Радимо на довго не затягуйте період звикання. По потребі, можна звернутися за порадою до практичного психолога закладу, завчасно домовившись про зустріч.

Починаючи з 1 вересня на період адаптації в групу допускається три-чотири нові дитини на тиждень. Дата вашого можливого приходу на адаптацію буде повідомлена індивідуально.

Слід приводити дитину в дитячий садок на вказаний час та визначеним, на час карантинних заходів, шляхом. Дитина повинна бути охайною, вдягнутою відповідно до пори року та погодних умов, варто мати при собі чистий зручний для занять та перебування в групі змінний одяг та змінне взуття, а також носову хустинку. На теплу пору року обов’язково мати панамку. На заняття з музичного та фізичного виховання потрібно мати чешки за розміром.

Групи забезпечені в повному обсязі мийними засобами, м’яким та твердим інвентарем, столовими приладами. Виходячи з потреб у групі, вихователь(і) може(уть) звернутися за допомогою щодо придбання канцелярських товарів для використання дітьми на заняттях.

Сподіваємось на плідну співпрацю, готові до діалогу, розраховуємо на розуміння та повагу.

Кiлькiсть переглядiв: 112