Формування у кожної дитини активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння її знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, збереження та зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя дошкільнят – одне з найактуальніших завдань виховання здорової дитини.

Формування відповідального ставлення до власної безпеки має відбуватися на всіх етапах життя людини, а розпочинати його варто з раннього дитинства. Дорослі (педагоги, батьки) основну свою місію здебільшого вбачають у тому, щоб захищати та оберігати дитину, але дуже важливо – підготувати її саму до реального життя, насиченого різними подіями, зустрічами, ситуаціями, подекуди небезпечними. Тобто навчити дитину безпечно поводитись самостійно у довкіллі (предметному, природному, соціальному).

Пропонуємо разом з дітьми переглянути запропоновані матеріали та обговорити небезпечні ситуації які можуть виникнути в повсякденному житті.Особливу увагу в бесідах з дітьми приділяйте обговоненню попередження та запобігання небезпечних ситуацій. Бережіть себе та життя своїх дітей!

wym-1619464265322

Кiлькiсть переглядiв: 67