Розклад занять старшої логопедичної групи №1 "Зірочка"
понеділок

9.00-9.30

Пізн.р. природа/екологія

Фіз.р. валеологія/ОБЖД

10.15-10.45

Х-Ест. р. малювання

15.20-15.50

Х-Ест. р. музика
вівторок

9.00-9.30

Мовл.р. грамота/

звуковимова

9.35- 10.05

Х-Ест. р. ліплення

12.00-12.30

Фіз.р. фізкультура
середа

9.00-9.30

Пізн.р. математика/

логіка

10.05-10.35

Х-Ест. р. музика

четвер

9.00-9.30

Мовл. р. мовленнєве спілкув.

худ. л-ра

Соц.-мор.р правове вих..

Мор.-етична бесіда

10.25-10.55

Х-Ест. р. малювання

15.50-16.20

Фіз.р. фізкультура
п`ятниця

9.00-9.30

Пізн.р. озн. з навк.,

народознавство,

збагачення лексики

9.35- 10.05

Х-Ест. р. аплікація/

конструювання

Розклад занять II молодшої групи №2 "Колобок"
понеділок
09.00 – 09.20 пізнавальний розвиток

ознайомлення з навколишнім

фізичний розвиток ОБЖД

09.25 – 09.45 фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.20 художньо-естетичний розвиток

малювання

09.25 – 09.45 художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.20 пізнавальний розвиток математика/

художньо-естетичний розвиток конструювання

11.30 – 11.50 фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.20 мовленнєвий розвиток

мовленнєве спілкування/ художня література

09.40 – 10.00 художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.00 – 09.20 пізнавальний розвиток

природа/валеологія

09.25 – 09.45 художньо-естетичний розвиток

аплікація/ ліплення

ІІ пол. дня – розваги

Розклад занять I молодшої групи №3 "Джмелик"
понеділок

09.00 – 09.15Художньо-естетичний розвиток

музика

09.20 – 09.35 Художньо-естетичний розвиток

малювання

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.15 Фізичний розвиток

фізкультура

09.20 – 09.35Пізнавальний розвиток

сенсорне виховання

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.15 Мовленнєвий розвиток

мовленнєве спілкування/ художня література

09.20 – 09.35 Художньо-естетичний розвиток

конструювання

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.15 Художньо-естетичний розвиток

музика

09.25 – 09.40Пізнавальний розвиток

ознайомлення з навколишнім/ природа

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.00 – 09.15Фізичний розвиток

фізкультура

09.20 – 09.35 Художньо-естетичний розвиток

аплікація/ ліплення

ІІ пол. дня – розваги

Розклад занять I молодшої групи №4 "Ромашка"
понеділок

09.00 – 09.15Художньо-естетичний розвиток

малювання

09.20 – 09.35 Художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.15 Пізнавальний розвиток

сенсорне виховання

09.20 – 09.35Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.15 Мовленнєвий розвиток

мовленнєве спілкування/ художня література

09.20 – 09.35 Художньо-естетичний розвиток

конструювання

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.15 Пізнавальний розвиток

ознайомлення з навколишнім/ природа

09.20 – 09.35 Художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.00 – 09.15Художньо-естетичний розвиток

аплікація/ ліплення

09.20 – 09.35 Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – розваги

Розклад занять середньої групи №5 "Дзвіночок"
понеділок

09.00 – 09.25Пізнавальний розвиток/ фізичний розвиток

ознайомлення з навколишнім/ ОБЖД

09.40 – 10.05 Художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.25 Пізнавальний розвиток

природа/ валеологія

09.30 – 09.55 Художньо-естетичний розвиток

Малювання

11.30 – 11.55Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.25 Пізнавальний розвиток

математика/ логіка

09.30 – 09.55 Художньо-естетичний розвиток

Ліплення

15.20 – 15.45 Художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.25 Мовленнєвий розвиток

мовленнєве спілкування/ художня література

09.30 – 09.55 Художньо-естетичний розвиток

аплікація/конструювання

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.30 – 09.55 Художньо-естетичний розвиток

Малювання

11.30 – 11.55Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – розваги

Розклад занять старшої логопедичної групи №6 "Метелик"
понеділок

09.00 – 09.30Пізнавальний розвиток/Фізичний розвиток

природа/ екологія; валеологія/ОБЖД

09.40 – 10.10 Художньо-естетичний розвиток малювання

10.15 – 10.45 Художньо-естетичний розвиток музика

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.30 Мовленнєвий розвиток Грамота/звуковимова

15.45 – 16.15 Фізичний розвитокфізкультура

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.30 Пізнавальний розвиток математика/логіка

10.25 – 10.55 Художньо-естетичний розвиток малювання

15.50 – 16.20 Художньо-естетичний розвиток музика

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.30 Художньо-естетичний розвиток ліплення

09.35 – 10.05 Пізнавальний розвиток ознайомлення з навколишнім/

народознавство, збагачення лексико-граматичних понять

12.00 – 12.30 Фізичний розвитокфізкультура

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.00 – 09.30 Мовленнєвий розвиток мовленнєве спілкування/ художня література

Соціально- моральний розвиток правове виховання/ морально-етична бесіда

09.35 – 10.05 Художньо-естетичний розвиток аплікація/ конструювання

ІІ пол. дня – розваги

Розклад занять старшої логопедичної групи №7 "Веселка"
понеділок

09.00 – 09.30Мовленнєвий розвиток

мовленнєве спілкування/ художня література

Соціально- моральний розвиток

правове виховання/ морально-етична бесіда

12.00 – 12.30Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.30Пізнавальний розвиток

математика/ логіка

10.00 – 10.30 Художньо-естетичний розвиток

малювання

10.45 – 11.15Художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.30Мовленнєвий розвиток

Грамота/звуковимова

09.45 – 10.15Художньо-естетичний розвиток

аплікація/конструювання

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.30 Пізнавальний розвиток

ознайомлення з навколишнім/ народознавство

збагачення лексико-граматичних понять

09.50 – 10.20 Художньо-естетичний розвиток

малювання

10.35 – 11.05Художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.00 – 09.30 Пізнавальний розвиток/Фізичний розвиток

природа/ екологія; валеологія/ОБЖД

09.35 – 10.05Художньо-естетичний розвиток

ліплення

12.00 – 12.30Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – розваги

Розклад занять II молодшої групи №8 "Сонечко"
понеділок

09.00 – 09.15Фізичний розвиток

фізкультура

09.20 – 09.35 Художньо-естетичний розвиток

конструювання

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.15 Художньо-естетичний розвиток

музика

09.20 – 09.35Мовленнєвий розвиток

мовленнєве спілкування/ художня література

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.15 Пізнавальний розвиток

сенсорне виховання

09.20 – 09.35 Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.15 Художньо-естетичний розвиток

малювання

09.20 – 09.35Пізнавальний розвиток

ознайомлення з навколишнім/ природа

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.00 – 09.15Художньо-естетичний розвиток

музика

09.20 – 09.35 Художньо-естетичний розвиток

аплікація/ ліплення

ІІ пол. дня – розваги

Розклад занять середньої групи №9 "Капітошка"
понеділок

09.00 – 09.25Пізнавальний розвиток

природа/ валеологія

09.30 – 09.55Художньо-естетичний розвиток

ліплення

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.25Пізнавальний розвиток

математика/ логіка

10.15 – 10.40Художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.25Мовленнєвий розвиток

мовленнєве спілкування/ художня література

09.30 – 09.55Художньо-естетичний розвиток

Малювання

11.55 – 12.20Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.25Художньо-естетичний розвиток

аплікація/конструювання

10.05 – 10.30Художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.00 – 09.25Пізнавальний розвиток/ фізичний розвиток

ознайомлення з навколишнім/ ОБЖД

10.00 – 10.25Художньо-естетичний розвиток

Малювання

10.45 – 11.10Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – розваги

Розклад занять II молодшої групи №10 "Віночок"
понеділок

09.00 – 09.20пізнавальний розвиток

природа/валеологія

09.50 – 10.10 фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.20 пізнавальний розвиток математика/

художньо-естетичний розвиток конструювання

09.50 – 10.10художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.20 мовленнєвий розвиток

мовленнєве спілкування/ художня література

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.20 пізнавальний розвиток

ознайомлення з навколишнім

фізичний розвиток ОБЖД

09.25– 09.45 художньо-естетичний розвиток

малювання

11.30 – 11.50фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.00 – 09.20 художньо-естетичний розвиток

аплікація/ ліплення

09.25 – 09.45 художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – розваги

Розклад занять середньої групи №11 "Усмішка"
понеділок

09.00 – 09.25Пізнавальний розвиток/ фізичний розвиток

ознайомлення з навколишнім/ ОБЖД

11.30 – 11.55Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.25 Пізнавальний розвиток

математика/ логіка

09.30 – 09.55 Художньо-естетичний розвиток

ліплення

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.25 Художньо-естетичний розвиток

малювання

09.30 – 09.55 Художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.25 Мовленнєвий розвиток

мовленнєве спілкування/ художня література

09.30 – 09.55 Художньо-естетичний розвиток

аплікація/конструювання

15.20 – 15.45Фізичний розвиток

фізкультура

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.00 – 09.25Художньо-естетичний розвиток

Малювання

09.30 – 09.55 Пізнавальний розвиток

природа/ валеологія

10.15 – 10.40 Художньо-естетичний розвиток

музика

ІІ пол. дня – розваги

Розклад занять II молодшої групи №12 "Соняшничок"
понеділок

09.00 – 09.20пізнавальний розвиток природа/валеологія

09.25 – 09.45 художньо-естетичний розвиток аплікація/ліплення

ІІ пол. дня – СХД – ліплення

вівторок

09.00 – 09.20 пізнавальний розвитокматематика/

художньо-естетичний розвиток конструювання

15.20. – 15.40фізичний розвитокфізкультура

ІІ пол. дня – СХД – аплікація/ конструювання

середа

09.00 – 09.20 художньо-естетичний розвиток музика

10.00 – 10.20художньо-естетичний розвиток малювання

ІІ пол. дня – праця

четвер

09.00 – 09.20 фізичний розвитокфізкультура

09.25 – 09.45 мовленнєвий розвиток

мовленнєве спілкування/ художня література

ІІ пол. дня – СХД – малювання

п`ятниця

09.00 – 09.20пізнавальний розвиток ознайомлення з навколишнім

фізичний розвитокОБЖД

09.50 – 10.10художньо-естетичний розвиток музика

ІІ пол. дня – розваги

Кiлькiсть переглядiв: 34