• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Звітування

Про щорічне звітування керівника

Звіт це – письмове чи усне повідомлення офіційній особі або організації про свою роботу, виконання завдань, доручень тощо.

Керівник закладу щороку звітує про свою діяльність та досягнення закладу за рік. Нормативним документом, що визначає порядок такого звітування, є Примірне положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю (затверджене наказом Міністерства освіти і науки України № 178 від 23.03.2005).

Завдання звітування керівника:

- забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління закладом освіти;

- стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління закладом освіти.

У червні – серпні за підсумками навчального року керівник звітує на загальних зборах (конференції) педагогічного колективу, батьківського активу, громадськості тощо. Збори (конференція) за результатами звіту керівника оцінюють його діяльність шляхом таємного голосування. Результати голосування та прийняте рішення відображається у протоколі зборів (конференції).

У зв'язку з введенними Міністерством охорони здоров'я обмеженнями, що спричинені карантином на COVID19, з березня 2020 року збори (конференції) у закладі освіти не проводяться. Педагоги та працівники закладу, батьки вихованців можуть ознайомитись зі звітом керівника та оцінити діяльність за рік шляхом онлайн голосування у групах Viber. /Files/images/unnamed-min.png

Кiлькiсть переглядiв: 750